Ο Δημήτρης Σχοινάς σε ένα τραγούδι χρώμα, κέφι και θετική ενέργεια.
Ο Δημήτρης Σχοινάς μας βάζει στον μουσικό κόσμο του «Χωρίς Κανένα Φίλτρο» μέσα από το νέο τραγούδι του.
Το «Χωρίς Κανένα Φίλτρο» είναι ένα άκρως δυναμικό τραγούδι για την αγάπη.
Mία ωδή στην αυθεντικότητα και την ειλικρίνεια στις σχέσεις με στίχους που μιλούν για την ομορφιά του να αφήνουμε στην άκρη τα προσωπεία και να εκφράζουμε τα συναισθήματά μας αβίαστα.
Τη μουσική του single έγραψε ο ίδιος ο Δημήτρης Σχοινάς ενώ τους στίχους έχει δώσει ο Νίκος Γρίτσης.
Το «Χωρίς Κανένα Φίλτρο» συνοδεύεται από ένα εξίσου δυναμικό music video, γεμάτο με θετική ενέργεια, που γυρίστηκε με τη σκηνοθεσία του Βαγγέλη Τσαουσόπουλου, αποτυπώνοντας με τον καλύτερο τρόπο το πνεύμα του τραγουδιού.
Γεμάτο χρώμα, κέφι και θετική ενέργεια, το video μας βάζει στον κόσμο του Δημήτρη Σχοινά και μας κάνει να νιώθουμε σαν να συμμετέχουμε σε ένα ξέφρενο πάρτι.
Το «Χωρίς Κανένα Φίλτρο», το οποίο κυκλοφορεί από την Panik Records, είναι το τέταρτο κατά σειρά single του Δημήτρη Σχοινά και έρχεται μετά το «Απόψε Ζω Για Μένα», το «Βάλε Τρέλα» και το «Όλα Μαζί».
Παράλληλα, ο Δημήτρης Σχοινάς συνεχίζει τις εμφανίσεις του δίπλα στην Καίτη Γαρμπή κάθε Παρασκευή στο «Voodoo», που έχουν γίνει talk-of-the-town στη φετινή νυχτερινή Αθήνα και κάθε εβδομάδα είναι sold out.
Με το πρόγραμμά του ξεσηκώνει το κοινό, παίζοντας πλήκτρα και τραγουδώντας, τόσο τα προσωπικά singles του, όσο και μεγάλες ελληνικές και ξένες επιτυχίες σε δικές του ενορχηστρώσεις, ξεδιπλώνοντας όλο το ταλέντο του.
Ας αφήσουμε τα φίλτρα στην άκρη και ας ζήσουμε την αγάπη «Χωρίς Κανένα Φίλτρο».