Η Νατάσσα Μποφίλιου κατάφερε για ακόμη μία φορά να μαγέψει το πλήθος.
Η Νατάσσα Μποφίλιου, o Θέμης Καραμουρατίδης και ο Γεράσιμος Ευαγγελάτος παρουσίασαν το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου στο κατάμεστο «VOX» τη νέα τους πρόταση – παράσταση «Κάτι Καίγεται…» και μαζί τα νέα τραγούδια που θα αποτελέσουν το επόμενο άλμπουμ τους.
Μια παράσταση που έβαλε φωτιά στο «VOX» και στις καρδιές μας.
Η Νατάσσα Μποφίλιου παρουσίασε με ενθουσιασμό τα πολυαναμενόμενα ολοκαίνουργια τραγούδια που έφτιαξαν για εκείνη ο Θέμης Καραμουρατίδης και ο Γεράσιμος Ευαγγελάτος.
Τραγούδια που έχουν όλα τα στοιχεία που αγαπάει το κοινό της. Μελωδίες που ταξιδεύουν, στίχοι που συγκινούν και μηνύματα που εμπνέουν.
Το κοινό έδειξε τον ενθουσιασμό του για τη νέα πρόταση της αγαπημένης Νατάσσας Μποφίλιου και το «VOX» γέμισε από θετική ενέργεια και συναίσθημα
Τέσσερα χρόνια μετά την «Εποχή του Θερισμού» και τις μεγάλες συγκινήσεις που προσέφερε, η Νατάσσα Μποφίλιου επέστρεψε στο «VOX» και μπαίνει σε νέα φλεγόμενη τροχιά.
Το «Κάτι Καίγεται», που αναμένεται να κυκλοφορήσει κατά τη διάρκεια της φετινής χρονιάς, σύγχρονο και δυναμικό, λυτρωτικό και μυστηριώδες, εγκαινιάζει τη νέα δημιουργική περίοδο της καλλιτεχνικής ομάδας που έχει κερδίσει την καρδιά του κοινού και υπόσχεται ακόμη μία φορά να ενθουσιάσει τους πιστούς ακροατές της.
Μια νέα δημιουργική περίοδος που υπόσχεται να είναι εξίσου συναρπαστική με τις προηγούμενες, με τραγούδια που αντανακλούν την καλλιτεχνική ωριμότητα και την ψυχική ανάταση που εκπέμπει η Νατάσσα Μποφίλιου σε αυτή τη νέα φάση.
Είναι φανερό ότι η Νατάσσα Μποφίλιου κατάφερε για ακόμη μία φορά να μαγέψει το πλήθος καθώς συνεχίζεται αυτή η δημιουργική πορεία που μας γεμίζει ελπίδα και χαρά.
Κάθε Σάββατο λίγο μετά τις 22:00 συντονιζόμαστε με τον παλμό τους, ζεσταινόμαστε από τη φλόγα τους και μοιραζόμαστε το φως, τις αξίες και τα μηνύματα των τραγουδιών τους στο «VOX».
Φωτογραφίες: Λαμπρινή Σωτηρίου