Μία δυναμική μπαλάντα με έντονο συναίσθημα από τη Σοφία Μανουσάκη.
Η Σοφία Μανουσάκη παρουσιάζει το νέο τραγούδι της με τίτλο «Τι Είναι Ν’ Αγαπάς».
Πρόκειται για το τέταρτο τραγούδι από το ομώνυμο προσωπικό άλμπουμ της Σοφίας Μανουσάκης και ακολουθεί το «Ερωτευόμαστε Ξανά», το ντουέτο με τον Πάνο Μουζουράκη στο «Κακός Μπελάς» και το πιο πρόσφατο «Δυο Σκιές».
Τα τραγούδια έχουν εντυπωσιάσει, αποσπώντας ιδιαίτερα θετική αποδοχή από το κοινό, και έχουν εδραιώσει τη Σοφία Μανουσάκη ως μια από τις πιο υποσχόμενες τραγουδίστριες της γενιάς της.
Το «Τι Είναι Ν’ Αγαπάς» είναι μία δυναμική μπαλάντα με έντονο συναίσθημα σε μουσική του διεθνώς φημισμένου Στέφανου Κορκολή και στίχους του καταξιωμένου Γεράσιμου Ευαγγελάτου.
Η Σοφία Μανουσάκη ξεδιπλώνει όλο το ταλέντο της, απογειώνοντας το τραγούδι με την ξεχωριστή ερμηνεία και ικανότητά της, και μας ρωτάει:
«Αν είναι η πρώτη η ματιά / Γιατί στη δεύτερη αστοχεί; / Δεν ξέρει ο έρωτας λοιπόν σημάδι; / Τι είναι ν’ αγαπάς / Υπάρχει μόνο στα βιβλία; / Είναι χαρά ή μια βαριά μελαγχολία; / Τι είναι ν’ αγαπάς;»
Μαζί με το νέο τραγούδι απολαμβάνουμε ένα φωτογραφικό visualizer για το «Τι Είναι Ν’ Αγαπάς» σε σκηνοθεσία Θεοφύλακτου Αργυρού, με τη Σοφία Μανουσάκη να κλέβει την παράσταση με ένα εντυπωσιακό look.
Το νέο τραγούδι της Σοφίας Μανουσάκη με τίτλο «Τι Είναι Ν’ Αγαπάς» κυκλοφορεί τώρα σε όλες τις ψηφιακές πλατφόρμες από τη Heaven Music.