Τα συναρπαστικά σχέδια των Stray Kids για τη νέα χρονιά.
Οι Stray Kids έβαλαν φωτιά με δύο συναρπαστικές ανακοινώσεις για το 2024.
Στο νέο πολυαναμενόμενο ετήσιο βίντεο «Step Out» που κυκλοφόρησε την Πρωτοχρονιά, το οκταμελές συγκρότημα όχι μόνο ανατρέχει στα μνημειώδη επιτεύγματά του το 2023, αλλά δίνει και μία γεύση από τα φιλόδοξα σχέδιά του για το νέο έτος.
Οι Stray Kids προκάλεσαν φρενίτιδα με την υπόσχεση μίας παγκόσμιας περιοδείας το 2024 και την κυκλοφορία δύο νέων μουσικών έργων – ενός άλμπουμ και ενός special album, αυξάνοντας τον ενθουσιασμό των αφοσιωμένων θαυμαστών τους.
Εκτός από τις μεγάλες παγκόσμιες περιοδείες, οι Stray Kids έχουν στο ενεργητικό τους και επιτυχημένες μουσικές κυκλοφορίες.
Το boy band σχεδιάζει να διευρύνει τη δισκογραφία του με άλλες δύο κυκλοφορίες κατά τη διάρκεια του 2024: ένα άλμπουμ που υπόσχεται να είναι ένα μοναδικό ταξίδι στον κόσμο τους και ένα special album που αναμφίβολα θα επιφυλάσσει εκπλήξεις για τους θαυμαστές των Stray Kids.
Ως ένδειξη εκτίμησης προς το φανατικό κοινό τους, οι Stray Kids έχουν προγραμματίσει επίσης μία εκδήλωση για τους θαυμαστές τους. Αυτή θα είναι μία ξεχωριστή ευκαιρία για τους θαυμαστές τους να συναντηθούν με τα είδωλά τους και να συμμετάσχουν σε μία αξέχαστη εμπειρία.
Περισσότερο περιεχόμενο
Επεκτείνοντας το ψηφιακό αποτύπωμά τους, οι Stray Kids ετοιμάζονται για μία χρονιά γεμάτη περιεχόμενο.
Το συγκρότημα πρόκειται να κυκλοφορήσει οκτώ βίντεο «SKZ-PLAYER», τα οποία θα προσφέρουν μία προσωπική ματιά στον καλλιτεχνικό τους κόσμο.
Επιπλέον, οι θαυμαστές μπορούν να περιμένουν νέα επεισόδια των σειρών «2 Kids Show» και «1 Kid’s Room», με τους Stray Kids να εγγυώνται μία σταθερή ροή καθηλωτικού περιεχομένου καθ’ όλη τη διάρκεια της χρονιάς.
Για μία αποκλειστική εικόνα των σχεδίων του συγκροτήματος, δείτε το συναρπαστικό βίντεο «Step Out 2024» παρακάτω.
Θρίαμβος στα charts
Το 2023, οι Stray Kids χάραξαν το όνομά τους στην ιστορία με την πρώτη τους είσοδο στο Billboard Hot 100 με το μαγευτικό single «LALALALA», από το mini album τους «ROCK-STAR» που κυκλοφόρησε το Νοέμβριο.
Οι Stray Kids με αυτό το αξιοσημείωτο επίτευγμα έγιναν το δεύτερο K-pop boy band που εμφανίζεται στο Billboard Hot 100, ακολουθώντας τα χνάρια των BTS.
Χωρίς να σταματούν εκεί, οι Stray Kids κατέκτησαν το 2023 το No. 1 του Billboard 200 με δύο ξεχωριστά άλμπουμ – το «ROCK-STAR» και το «5-Star».
Η δύναμή τους να βρίσκονται στην κορυφή των charts είχε αναδειχθεί και το 2022, όπου έφτασαν δύο φορές στην πρώτη θέση του Billboard 200 με το «Oddinary» και το «Maxident».
Οι διακρίσεις συνεχίστηκαν για τους Stray Kids και στα Billboard Music Awards 2023, όπου κέρδισαν το βραβείο του Κορυφαίου K-Pop Άλμπουμ για το «5-Star». Αυτή η αναγνώριση τους εδραίωσε ακόμη πιο σταθερά ως πρωτοπόρους στη βιομηχανία της K-pop.
Επίσης, κέρδισαν το πρώτο βραβείο τους στα MTV Video Music Awards και αναδείχθηκαν νικητές στην κατηγορία Καλύτερο K-pop με το «S-Class».
Καθώς οι Stray Kids ετοιμάζονται για ένα δραστήριο 2024, οι θαυμαστές τους μπορούν να περιμένουν από τώρα μία εντυπωσιακή επίδειξη ταλέντου, μουσικής και απαράμιλλης ψυχαγωγίας.
Μείνετε συντονισμένοι για μία χρονιά που υπόσχεται να αποτελέσει ορόσημο στο εκπληκτικό ταξίδι των Stray Kids.