Τα μηνύματα του νέου music video της Billie Isak.
Η Billie Isak παρουσιάζει το νέο τραγούδι της με τίτλο «Το Αχ», το οποίο συνοδεύεται από ένα ξεχωριστό music video.
Η ταλαντούχα καλλιτέχνιδα με τη μαγευτική χροιά και το rock look έγινε ευρύτερα γνωστή με τη συμμετοχή της στο «The Voice of Greece» όπου έφτασε έως τον ημιτελικό.
Στο πρώτο επίσημο δισκογραφικό βήμα της, η Billie Isak ερμηνεύει ένα ιδιαίτερο τραγούδι σε μουσική και στίχους της ίδιας.
«Το Αχ» έχει ήδη αγαπηθεί από τον κόσμο μέσα από τα social media όπου έχει γίνει viral το τελευταίο διάστημα.
Το τραγούδι συνοδεύεται από ένα music video κινηματογραφικής αισθητικής, μέσα από το οποίο η Billie Isak αναφέρεται θέματα που όλοι βιώνουμε και μας απασχολούν.
Το ιδιαίτερο music video της πρώτης κυκλοφορίας της Billie Isak αναδεικνύει τη δύναμη του έρωτα και της ελπίδας, που είναι η κινητήριος δύναμη του ανθρώπου.
Μέσα από το video, που σκηνοθέτησε ο Danny Ntarlas, η Billie Isak δείχνει πώς η αγάπη μπορεί να ξεπεράσει και να νικήσει κάθε εμπόδιο και, παράλληλα, στέλνει ένα μήνυμα για τον τερματισμό των ένοπλων συγκρούσεων.
Ως συμπρωταγωνιστές στο music video έχει τρεις από τους πιο δημοφιλείς Instagrammers και TikTokers, τον Βαγγέλη Νάκη, τηΦώτη Boecherer και την Panathema_se (Ειρήνη Αντωνοπούλου).
Το νέο single «To Aχ» της Billie Isak κυκλοφορεί στα ψηφιακά καταστήματα μουσικής από την Panik Platinum.
Δείτε τους στίχους του single «To Aχ» εδώ