Η Lisa παρακολούθησε την περιοδεία «The Eras Tour», αντάλλαξε βραχιόλια φιλίας με τους θαυμαστές και φωτογραφήθηκε με την Taylor Swift.
Η Lisa των BLACKPINK είναι θαυμάστρια της Taylor Swift.
Η 26χρονη αστέρας της K-pop παρακολούθησε τη δεύτερη συναυλία της περιοδείας «The Eras Tour» της Taylor Swift στη Σιγκαπούρη και φωτογραφήθηκε στα παρασκήνια με την pop star.
Στις φωτογραφίες που μοιράστηκε η Lisa σε ανάρτησή της Instagram, η Taylor Swift αγκαλιάζει τους ώμους της ενώ ακουμπούσε το κεφάλι της στο αστέρι, φορώντας ένα ανοιχτό πράσινο φούτερ και ένα ζευγάρι denim σορτς.
Σε ένα άλλο στιγμιότυπο, η Taylor Swift φωτογραφίζεται μαζί τη ράπερ των BLACKPINK και τρεις φίλες της.
«Πέρασα υπέροχα στο “The Eras Tour”! Απίστευτη παράσταση Taylor Swift», έγραψε η Lisa στη λεζάντα της ανάρτησης.
Η Lisa συνδύασε την εμφάνισή της, το οποίο αποτελούνταν από μαύρο bralette, φούστα, δικτυωτό top και denim τσάντα Louis Vuitton, με μία μεγάλη συλλογή από βραχιόλια φιλίας.
Στην πρώτη φωτογραφία, η Lisa δείχνει στα 102 εκατομμύρια των ακολούθων της τα βραχιόλια φιλίας που έχουν γεμίσει τα χέρια της, καθώς σχηματίζει το σήμα ειρήνης, ενώ σε μία άλλη φωτογραφία χαμογελάει ενώ πίσω της τη σκηνή.
Η Lisa εθεάθη να ανταλλάσσει βραχιόλια φιλίας με πολλούς θαυμαστές κατά τη διάρκεια της συναυλίας της Taylor Swift στο Εθνικό Στάδιο της Σιγκαπούρη την Κυριακή 3 Μαρτίου, σύμφωνα με πολλά βίντεο που κυκλοφόρησαν στο X (πρώην Twitter).
Η αστέρας των BLACKPINK δεν ήταν το μόνο διάσημο πρόσωπο στο κοινό της Κυριακής, καθώς ο ηθοποιός Barry Keoghan βρισκόταν επίσης στις VIP θέσεις για να υποστηρίξει τη σύντροφό του Sabrina Carpenter, η οποία ανοίγει τις συναυλίες της Taylor Swift.
Λίγες εβδομάδες νωρίτερα, ένα άλλο μέλος των BLACKPINK, η Rosé, παρακολούθησε μία από τις συναυλίες της περιοδείας «The Eras Tour» της Taylor Swift στο Tokyo Dome στο Τόκιο της Ιαπωνίας, όπου τραγούδησε με πάθος από το κοινό τη δεκάλεπτη εκδοχή του «All Too Well».
«Τα καλύτερα δέκα λεπτά στο Τόκιο», έγραψε στη λεζάντα ενός βίντεο που μοιράστηκε στις 7 Φεβρουαρίου.
Η Taylor Swift ολοκληρώνει τη σειρά των έξι συναυλιών της στη Σιγκαπούρη το Σάββατο 9 Μαρτίου και στη συνέχεια θα κάνει ένα διάλειμμα δύο μηνών, πριν επιστρέψει στη σκηνή τον Μάιο για το ευρωπαϊκό σκέλος του «The Eras Tour».
Ενδιάμεσα, θα κυκλοφορήσει στις 19 Απριλίου το νέο άλμπουμ της «The Tortured Poets Department».