Ο Χρήστος Φερεντίνος υποδέχεται στην εκπομπή «Σάββατο με φίλους!» την Πίτσα Παπαδοπούλου.
Ένα «Σάββατο με φίλους!» και την Πίτσα Παπαδοπούλου θα απολαύσουμε αυτήν την εβδομάδα.
Το Σάββατο 23 Μαρτίου στις 21:00, ο Χρήστος Φερεντίνος υποδέχεται την Πίτσα Παπαδοπούλου, τη μεγάλη κυρία του λαϊκού τραγουδιού, μία ερμηνεύτρια που η φωνή της εδώ και πολλά χρόνια συγκλονίζει και συγκινεί.
Στενοί φίλοι και συνεργάτες της Πίτσας Παπαδοπούλου θα βρεθούν κοντά της για να τραγουδήσουν αξέχαστα τραγούδια που παραμένουν διαχρονικά.
Η Πίτσα Παπαδοπούλου θα συναντηθεί επί σκηνής και θα συμπράξει με τον δεξιοτέχνη του μπουζουκιού, Θανάση Πολυκανδριώτη, τον Βαγγέλη Κορακάκη και τον Δημήτρη Σταρόβα.
Ακόμα, στο πλευρό της θα βρεθούν από τη νέα γενιά των λαϊκών τραγουδιστών, η Λένα Ζευγαρά, ο Θοδωρής Φέρρης και ο Λευτέρης Κιντάτος.
Τη μεγάλη παρέα συμπληρώνουν οι ηθοποιοί Σοφία Πανάγου, Ευγενία Παναγοπούλου, Κατερίνα Μάντζιου, Δημήτρης Μαζιώτης, Ασημένια Βουλιώτη, Στέλλα Κοσμοπούλου, Παναγιώτης Καρμάτης, Ελένη Μπουκουβάλα καθώς και η τραγουδίστρια και μουσικός Τζένη Γεωργιάδη.
Επίσης, μαζί τους διασκεδάζουν οι Βάσω Μητρομάρα, Νικόλας Βαφειάδης, Βερίνα Ευαγγέλου, Νίκος Βαμβακούλας και η Άννα Παυλίδου.
Και κάθε Σάββατο στις 21.00 έρχονται στον ΣΚΑΪ οι παρέες που θα αλλάξουν τα Σαββατόβραδά.
Ο Χρήστος Φερεντίνος με μία μεγάλη παρέα φίλων και αγαπημένους ερμηνευτές γεμίζουν τα Σαββατόβραδά μας με κέφι, θετική ενέργεια, μουσικές, τραγούδια και χορούς.
«Σάββατο με φίλους!» και την Πίτσα Παπαδοπούλου το Σάββατο 23 Μαρτίου στις 21:00, στον ΣΚΑΪ.